«مگنت» ارائه کننده اولین پلتفرم تبلیغات همسان هوشمند

«مگنت» ارائه کننده اولین پلتفرم تبلیغات همسان هوشمند

مگنت، برای اولین‌بار پلتفرم تبلیغات همسان هوشمند ارائه می‌کند.
سامانه تبلیغات دیجیتال مگنت، در ابتدا به عنوان یک پروژه تحقیقاتی برای تبلیغات هوشمند روی موبایل، بر اساس رفتار کاربر راه‌اندازی شد و بعد از یک سال‌و‌نیم تحقیق و توسعه، در مردادماه سال ۹۴ با پیاده‌سازی تبلیغات موبایل وب بر روی دو سایت با رتبه الکسای زیر ۱۰۰، به طورجدی‌ حضور خود را در عرصه تبلیغات دیجیتال اعلام کرد. مگنت در مدت این یک سال با رشد روزافزون و ایجاد فرمت‌های نمایشی متنوع (مثل بنر بازشونده، بنر ویدئویی، بنر میانی و …) و افزودن اپلیکیشن‌های اندورید و IOS و وبسایت‌ها به کانال‌های نمایشی خود، فعالیت‌هایش را گسترش داده است و همزمان با شب یلدا، به مناسبت ارائه اولین سامانه تبلیغات همسان (Native) در ایران، جشنواره‌ای برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای اندروید و وب، با بیش از صد میلیون تومان جایزه برگزار می‌کند.
تبلیغات همسان یا بومی‌همانطور که از نام آن پیداست نوعی از تبلیغات است که در آن محتوای تبلیغی به جای جدا بودن از محتوای اصلی سایت، کاملاً منطبق بر فرمت محل نمایش بوده و در نگاه اول کاملاً شبیه محتوای اصلی سایت یا اپلیکیشن به نظر می‌رسد. آمارهای جهانی به وضوح تغییر گرایش تبلیغ دهنده‌ها و ناشران را به سمت تبلیغات همسان نشان می‌دهند به طوری که پیش‌بینی می‌شود تبلیغات همسان تا سال۲۰۲۱، ۷۴ درصد درآمد حاصل از کل تبلیغات را به خود اختصاص دهد. در واقع به جرات می‌توان گفت تبلیغات همسان، آینده تبلیغات دیجیتال خواهد بود.
از مهم‌ترین مزیت‌‌های تبلیغات همسان نسبت به تبلیغات بنری و سنتی می‌توان به اثربخشی و نرخ بازدید بیشتر اشاره کرد. مزیت دیگری که بسیاری از ناشران را به سمت استفاده از این تبلیغات سوق می‌دهد این است که پیاده‌سازی تبلیغات همسان، طراحی رسانه‌‌ نمایش دهنده را برهم نمی‌ریزد و در نتیجه کاربر را آزار نداده و تجربه‌‌ کاربری بهتری برای او به ارمغان می‌آورد. از سوی دیگر توسعه‌دهنده خود را از دست بنرهای ناهمگون دور سایت یا گوشه‌و‌کنار اپلیکیشن راحت می‌کند.
با راه‌اندازی پلتفرم تبلیغات همسان هوشمند در مگنت، این امکان برای ناشران و توسعه‌دهندگان ایرانی نیز فراهم شده است تا از این شکل نوین تبلیغات استفاده کنند.
• شرایط جشنواره:
در جشنواره‌ شب یلدای مگنت، تا پایان دی ماه همه کسانی که تبلیغات همسان مگنت را در اپلیکیشن یا سایت خود پیاده‌سازی کنند صد‌درصد مبلغ کلیک تعیین شده در شبکه را دریافت خواهند کرد و علاوه بر آن هر اکانتی که به یک میلیون تومان درآمد از تبلیغات همسان در این مدت برسد، یک میلیون تومان هم جایزه دریافت می‌کند.
لطفا برای آگاهی بیشتر و ثبت‌نام در جشنواره به لینک زیر مراجعه کنید:
https://goo.gl/qkXjTn
@Magnetadservices

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *