فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ در سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین وب‌سایت اطلاع‌رسانی و فروشگاه تخصصی گوشی موبایل آغاز به‌کار کرد. و افتخار دارد که با بهره‌مندی از تیم متخصص و متبحر نرم‌افزاری، اولین پلت‌فرم

مایکت یک استور اندرویدی با بیش از ۳۰۰ هزار برنامه و بازی ا‌ست که از پاییز ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده. در حال حاضر بیش از ۳۳ هزار توسعه‌دهنده ایرانی و خارجی با مایکت همکاری می‌کنند و

نزدیکترین کتابخانه شهر طاقچه اپلیکیشنی است برای لذت بردن از خواندن و شنیدن کتاب. در این اپلیکیشن به هزاران کتاب رایگان، کتاب صوتی، مجله و روزنامه دسترسی خواهید داشت.

شرکت رایا نوید سامانه (سهامی‌خاص)، با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات، مبتنی بر سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS)، با توسعه و تولید نرم افزار Ubiprocess شروع به کار کرد.

ترابرنت حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش ­بنیان و فناور است که بیشترین تجربه و سابقه را در اجرای پروژه ­های حمل­ ونقل هوشمند در کشور دارند. در اجرای پروژه ­های حمل­ ونقل هوشمند در کشور دارند. در اجرای پروژه ­های

راه‌کارهای جامع بازاریابی دیجیتال، قدرت گرفته از پلتفرم اختصاصی مگنت روش‌های مدرن و کاربردی تبلیغات و بازاریابی دیجیتال را در بستر وب و موبایل فراهم می‌کند. بازاریابی دیجیتال را در بستر وب و موبایل فراهم می‌کند.

سپینو شریک تجاری اپراتورهای تلفن همراه کشور به عنوان تامین‌کننده محتوای ارزش افزوده (VAS) است که با هدف نوآوری و ارائه خدمات متمایز در این عرصه فعالیت می‌کند.و ارائه خدمات متمایز در این عرصه فعالیت می‌کند.و ارائه خدمات متمایز در این عرصه فعالیت می‌کند.

آلین از سال 1393 فعالیت در حوزه خدمات مرتبط با پایانه­‌های فروش از جمله بازاریابی، نصب و پشتیبانی از پایانه ­های فروش بانکی را آغاز کرد و در حال حاضر پروژه ­های زیر را با بیش از 200 هزار دستگاه پایانه­ فروش خود با برند Castles در دست اجرا دارد.

در بازار نه‌چندان بزرگ حوزه امنیت فناوری اطلاعات کشور، مجموعه حصین‌ایمن از سال 87 به طور جدی شروع به فعالیت کرده و پروژه‌های متعددی را به انجام رسانده است. طور جدی شروع به فعالیت کرده و پروژه‌های متعددی را به انجام رسانده است.

شرکت تجارت گستر فخیم انجام امور بازرگانی از جمله واردات و صادرات کالا به خصوص اجرای پروژه­‌های خرید و حمل و ترخیص کالاهای مورد نیاز شرکت حصین را به عهده دارد. پروژه­‌های خرید و حمل و ترخیص کالاهای مورد نیاز شرکت حصین را به عهده دارد 

کارت هوشمند و سیم‌کارت: با توجه به رشد سریع دانش فن آوری اطلاعات سازمان‌های مختلف و استفاده از ابزارهای تکنولوژی و امن در ایران، امروزه کارت هوشمند به یکی از اساسی‌ترین این ابزارها تبدیل شده است. هوشمند  تبدیل شده است.

ترمینال پرداخت (EFT_POS Terminal): EFT- POS برگرفته از حروف اول کلمات Electronic funds Transfer at Point Of Sale می‌باشد که به معنی پرداخت هزینه به صورت الکترونیکی در محل ارائه خدمات است. پرداخت هزینه به صورت الکترونیکی

مجموعه کسب و کار بانکدارى الکترونیک و پرداخت یکى از دپارتمان‌هاى هولدینگ حصین است که با تمرکز بر توسعه و راه اندازى راهکارهاى نرم افزارى سازمانى نقش قابل توجهى در صنعت بانکى کشور ایفا مى نماید.