سخنرانی قائم‌مقام مدیرعامل شرکت طرح‌و‌توسعه حصین‌ایمن در اولین همایش ملی امنیت سامانه‌های هوشمند همراه

همایش ملی امنیت سامانه های هوشمند همراه، به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) در تاریخ ۲۲-۲۳ تیرماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.
در دومین روز از این همایش آقای محمدمهدی بهرامی، قائم مقام مدیرعامل شرکت طرح و توسعه حصین ایمن در خصوص «پایش امنیت در اپراتور موبایل» سخنرانی می کنند.

در ادامه سرفصل موضوعات این سخنرانی و چکیده ای از آن آمده است؛
• بررسی اجمالی اجزای شبکه موبایل
• بررسی تهدیدهای موجود در حوزه شبکه های موبایل
• بررسی نمونه ای از حمله های صورت گرفته
• راهکارهای دفاع دربرابر حمله های رایج مبتنی بر راهکار Secure USSD و خدمات *MSSP
چکیده:
کسب و کارهای مبتنی بر شبکه های موبایل با سرعت بالایی در حال رشد هستند. با ظهور گوشی های هوشمند و اضافه شدن خدمات و محصول های مبتنی بر این گوشی ها و شبکه های نسل های ۳، ۴ و ۵، به تناسب افزایش استفاده ی کاربران از گوشی های هوشمند، تهدیدهای متوجه این حوزه از حیث تنوع و ریسک، افزایش قابل توجهی داشته اند. در این ارائه ابتدا با بررسی اجمالی اجزاء شبکه ی موبایل، آشنایی کلی نسبت به پیکره بندی یک شبکه ی موبایل حاصل می شود و با بررسی نمونه ای از تهدیدهای موجود و تحلیل بعضی حمله های انجام شده، دو راه دفاع دربرابر این حمله ها مبتنی بر خدمات MSSP و راهکار Secure USSD ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است این همایش در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) واقع در انتهای خیابان کارگر شمالی برگزار می شود و زمان این سخنرانی ساعت ۱۵- ۱۵:۴۵ روز چهارشنبه ۲۳ تیرماه می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *