همکاری با ما

مجموعه حصین مایل به همکاری با متخصصان در حوزه‌های مختلف می‌باشد.

  • موقعیت‌های شغلی
    • گروه حصین شامل حدود ۱۶ واحد کسب‌وکار است و با داشتن بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل و فعالیت در حوزه‌های مختلف، از پیشگامان صنعت آی‌تی در ایران محسوب می‌شود.اگر دوست دارید در یک محیط جوان و شاداب کار کنید و در کنار دریافت درآمد ماهیانه مناسب، هر روز چیزهای جدید بیاموزید و با چالش‌های کسب‌وکار دست و پنجه نرم کنید، فرصت‌های شغلی را در لینک زیر ببینید؛
      همکاران ما کمک خواهند کرد که بتوانید موقعیت شغلی متناسب با توانمندی و علاقه خود را در یکی از واحدهای کسب‌وکار گروه حصین بیابید‫

در صورت تمایل برای آشنایی با فضای کاری برنامه‌نویسی در حصین، به پایگاه آموزشی حصین مراجعه کنید:

سرمایه‌گذاری

اگر یک استارت‌آپ راه‌اندازی کرده‌اید، گروه حصین از طریق شتاب‌دهنده بامبو خدمات گسترده‌ای برای رشد سریع‌تر دراختیارتان می‌گذارد. کوچک‌ترین حمایت ما از استارت‌آپ‌ها، ارائه سرمایه اولیه است؛ در کنار آن خدماتی همچون منتورینگ، اتصال به شبکه همکاران و دوستان، زیرساخت‌ها و پلتفرم و … ارائه می‌شود که می‌تواند نقش زیادی در پیشرفت استارت‌آپ شما داشته باشد.
البته باید توجه داشته باشید که ایده به تنهایی کافی نیست و برای ورود به بامبو لازم است چند فرد توانمند را با خود همدل و همراه کنید و تیم بسازید.

دعوت از سرمایه‌گذار

در شرکت‌های زیرمجموعه گروه حصین، در شبکه همکاران حصین و در تیم‌های حاضر در شتاب‌دهنده بامبو، فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی وجود دارد.
اگر مایل به آشنا شدن با این فرصت‌های سرمایه‌گذاری هستید، با ما در ارتباط باشید.