شرکت رایا نوید سامانه (سهامی‌خاص)، با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات، مبتنی بر سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS)، با توسعه و تولید نرم افزار Ubiprocess  شروع به کار کرده و به عنوان شرکت نوبنیان در حوزه فناوری اطلاعات، توانایی اجرای پروژه‎های نرم‎افزاری در سطح کشور را دارا می‌باشد .

 مدیران و کارشناسان شرکت دارای تخصص­‌های لازم در زمینه ‌های فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع و دانش مدیریت کسب و کار MBA بوده و کارشناسان شرکت علاوه بر داشتن ارتباط مستمر با مشتریان، پیوسته در حال بهبود و ارتقای نرم‌‎افزار Ubiprocess   می‌باشند. اهداف شرکت افزایش رضایت مشتریان با بالابردن کارایی نرم افزار و سطح دانش فنی کارشناسان و ایجاد مزیت رقابتی بهتر در مقایسه با محصولات مشابه در بازار فناوری اطلاعات است.

در حوزه پیاده سازی و مدیریت فرآیندهای کسب و کار برای سازمان‎‌ها، شرکت‌ها و سایر کسب و کارها محصول این شرکت یعنی نرم افزار UbiProcess بوده و همچنین نسخه  مبتنی بر پردازش ابری این محصول با نام Bizotop قابل ارائه و بهره برداری می‌باشد.

معرفی نرم افزار UbiProcess:

نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS، با نام Ubiprocess دستاورد شرکت حصین در بهره‌گیرى از دانش و تجربه نیروى انسانى توانمند ایرانى در توسعه نرم‌افزار کاملا بومی‌می‌باشد. مشتریان موفقی با استفاده از نرم افزار Ubiprocess در مدیریت فرایند کسب و کارهای خود تجربیات و بهره برداری‌های تاثیرگذار و موفقی در این زمینه داشته اند، این نرم افزار هم اکنون توسط شرکت رایا نوید سامانه در حال توسعه و قابل ارائه به مشتریان، ابزارى پویا و توانمند براى طراحى، اجرا، اصلاح و بهبود فرایندهاى کسب‌وکار می‌باشد.

این نرم افزار با قابلیت یکپارچگى با تمام سامانه‌هاى موجود و سامانه‌هایی که در آینده طراحی خواهند شد، تمام ذی‌نفعان از جمله بیزینس‌یونیت‌ها، شرکاى سازمانى تجارى، مشتریان، کارمندان و غیره را با هم مرتبط مى سازد. این نرم افزار توانایی تعریف  گردش کارها و وظایف هر یک از نهادهاى سازمان را دارد و علاوه بر دارا بودن قابلیت‌هاى BPMS‌هاى معمول، ابزارها و امکانات بسیار وسیع‌ترى را در اختیار کاربران قرار مى‌دهد. با استفاده از UbiProcess مى‌توان ایده‌هاى فرایندى و نرم‌افزارى را در مدت‌زمان کوتاهى به سیستم عملیاتى سازمان تبدیل کرد. بدون نیاز به برنامه‌نویسى و داشتن تیم نرم‌افزارى به سادگى پس از ترسیم گرافیکى فرایند، می‌توان آن را در هر کانال ارتباطى در اختیار کاربران قرار داد. کانال‌هایى همچون وب، اپلیکیشن موبایل، تلگرام، پیام رسان گپ، دستگاه پوز، USSD و… راه‌هاى برقرارى ارتباط کاربران با سیستم می‌باشد.

نشانی :

تهران، خیابان مطهری، بعد از خیابان سهروردی، روبروی خیابان یوسفیان، ساختمان محیا، پلاک ۵۳، طبقه ۳، واحد ۲

تلفن :

02188149819

وبسایت :
www.Bizotop.com