سپینو شریک تجاری اپراتورهای تلفن همراه کشور به عنوان تامین‌کننده محتوای ارزش افزوده (VAS) است که با هدف نوآوری و ارائه خدمات متمایز در این عرصه فعالیت می‌کند.

از سال 1394 سپینو به‌عنوان یکی از شرکت‌های مطرح تأمین‎کننده محتوای ارزش افزوده، با اپراتورهای ایرانسل و همراه اول همکاری دارد و خدماتی مانند مسابقات پیامکی و سرویس‎های متنی سرگرم‌کننده و نیز محتوای دیجیتالی (اپلیکیشن‌ها) را به کاربران ارائه می‎کند. در عرصه خدمات متنی یا G2 این شرکت سرویس‎های متنی پیامکی و نیز مسابقات پیامکی را در قالب سرویس‎های اطلاعات عمومی‌و سرگرمی‌فراهم آورده است. آهنگ پیشواز از دیگر خدمات سپینو است که به نظر می‎رسد اقبال روزافزون کاربران را به همراه دارد. سرویس‎های پیام چندرسانه‎ای حوزه دیگر فعالیت این شرکت است که به پشنوانه قوی شرکت مادر (حصین) و اپلیکیشن‎های مطرحی نظیر مایکت، مگنت و… برای ارائه و توسعه آن‌ها در بستر اپراتورها همت گماشته‎ایم.

تأمین محتوا در این حیطه با استفاده از فرصت رسانه ملی و همکاری با برنامه‎های تلویزیونی جذابی نظیر بهترین شو؛ بوی عیدی و… راهکارجدیدی است که برای ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر به آن اندیشیده‎ایم.

ما برای ارائه هرچه باکیفیت‎تر خدمات در بستر تلفن همراه، دانش و خلاقیت خود را به‌کار گرفته‎ایم و نوآوری را جزئی از هویت خود می‎دانیم.

نشانی :

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، کوچه شکرآبی، پلاک11

تلفن :

02188149826

وبسایت :

www.sepinno.ir

ایمیل :

info@sepinno.ir