فروشگاه اینترنتی گوشی‌شاپ در سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین وب‌سایت اطلاع‌رسانی و فروشگاه تخصصی گوشی موبایل آغاز به‌کار کرد.

مایکت یک استور اندرویدی با بیش از ۳۰۰ هزار برنامه و بازی ا‌ست که از پاییز ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده.

نزدیکترین کتابخانه شهر طاقچه اپلیکیشنی است برای لذت بردن از خواندن و شنیدن کتاب. در این اپلیکیشن به هزاران کتاب رایگان، کتاب صوتی، مجله و روزنامه دسترسی خواهید داشت.

شرکت رایا نوید سامانه (سهامی‌خاص)، با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات، مبتنی بر سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS)، با توسعه و تولید نرم افزار Ubiprocess شروع به کار کرد.

ترابرنت حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش ­بنیان و فناور است که بیشترین تجربه و سابقه را در اجرای پروژه ­های حمل­ ونقل هوشمند در کشور دارند.

راه‌کارهای جامع بازاریابی دیجیتال، قدرت گرفته از پلتفرم اختصاصی مگنت روش‌های مدرن و کاربردی تبلیغات و بازاریابی دیجیتال را در بستر وب و موبایل فراهم می‌کند.

سپینو شریک تجاری اپراتورهای تلفن همراه کشور به عنوان تامین‌کننده محتوای ارزش افزوده (VAS) است که با هدف نوآوری و ارائه خدمات متمایز در این عرصه فعالیت می‌کند.

آلین از سال 1393 فعالیت در حوزه خدمات مرتبط با پایانه­‌های فروش از جمله بازاریابی، نصب و پشتیبانی از پایانه ­های فروش بانکی را آغاز کرد و در حال حاضر پروژه ­های زیر را با بیش از 200 هزار دستگاه پایانه­ فروش خود با برند Castles در دست اجرا دارد.

«شرکت رادین» حاصل ادغام  دو واحد  کسب­و کارى «هولدینگ حصین» یعنى «نوین تلکام» و «حصین ­ایمن» است.  «رادین» با تمرکز و یک­پارچگى ارائه راهکار در پنج حوزه اصلى از جمله سامانه ­هاى بانکى و پرداخت، سرویس­هاى امنیت فناورى اطلاعات،سامانه­‌هاى اپراتورى مخابرات، نرم­افزارهاى سفارشى و سخت­ افزارهاى حوزه امنیت سایبرى و مخابرات فعالیت مى­کند.

شرکت تجارت گستر فخیم انجام امور بازرگانی از جمله واردات و صادرات کالا به خصوص اجرای پروژه­‌های خرید و حمل و ترخیص کالاهای مورد نیاز شرکت حصین را به عهده دارد.

کارت هوشمند و سیم‌کارت: با توجه به رشد سریع دانش فن آوری اطلاعات سازمان‌های مختلف و استفاده از ابزارهای تکنولوژی و امن در ایران، امروزه کارت هوشمند به یکی از اساسی‌ترین این ابزارها تبدیل شده است.

ترمینال پرداخت (EFT_POS Terminal): EFT- POS برگرفته از حروف اول کلمات Electronic funds Transfer at Point Of Sale می‌باشد که به معنی پرداخت هزینه به صورت الکترونیکی در محل ارائه خدمات است.