شرکت حصین گستر

بزرگترین تولیدکننده و تامین‌کننده کارت‌های هوشمند و سیم‌کارت

شرکت حصین گستر پردیس، بزرگترین تولیدکننده و تامین‌کننده کارت‌های هوشمند و سیم‌کارت در ایران با توان تولید و تامین بیش از ۱۲۰ میلیون کارت هوشمند است.

این شرکت، به عنوان نماینده انحصاری شرکت کونای (KONA I) کره جنوبی، توانست با راه‌اندازی کارخانه تولید کارت هوشمند در سال ۱۳۹۴ واقع در پارک علم و فناوری پردیس در کلیه فرآیندهای ساخت اعم از تولید، شخصی‌سازی سخت‌افزاری و بارگذاری OS (سیستم عامل) بومی، با در نظرگرفتن بالاترین سطوح امنیتی، به خودکفایی دست یابد و در حال حاضر دارای ظرفیت تولید ماهانه به میزان ۵.۵۰۰.۰۰۰، شخصی‌سازی نرم‌افزاری ۷.۵۰۰.۰۰۰، شخصی‌سازی سخت‌افزاری (لیزر) ۶.۰۰۰.۰۰۰ کارت و بارگذاری OS (سیستم عامل) بومی با ظرفیت ۱.۵۰۰.۰۰۰ کارت هوشمند در ماه است.

از مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت در حوزه کارت هوشمند و سیم‌کارت، می‌توان به تولید کارت هوشمند سوخت برای شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و تولید سیم‌کارت برای اپراتورهای همراه اول، رایتل و MVNOها از جمله پارسیان همراه لوتوس، تله کیش و شرکت مبین نت اشاره کرد. علاوه بر این، شرکت حصین گستر پردیس در زمینه پایانه‌های فروش به عنوان شریک تجاری شرکت Castles تایوان در حوزه تامین و تولید دستگاه‌های کارت‌خوان (EFT-POS) ثابت، سیار و PINPAD دارای جایگاه ویژه‌ای در اکوسیستم پرداخت کشور است.